You are here:  / Artykuły / Nowości / Porady / Teksty / Wpisy / Dlaczego nadal w Polsce jest względnie wysokie bezrobocie?

Dlaczego nadal w Polsce jest względnie wysokie bezrobocie?

Bezrobocie to ogromny problem. Z jakich powodów zatem sporo osób nie pracuje albo najzwyczajniej udaje, że pracuje? W końcu ukryte bezrobocie to także poważny problem. Cóż, trzeba napisać, iż spore bezrobocie to w sumie specyfika praktycznie całego świata. Oczywiście jeżeli ktoś chce pracować, zapewne wreszcie znajdzie pracodawcę. Jednakże to chyba jasne, że chociaż świat ciągle się zmienia, to mentalność człowieka jest praktycznie bez zmian. Bardzo często ludzie całkowicie nie nadążają za zmianami. Jednakże bardziej się skupmy na realiach naszego pięknego kraju…

Dużym problem Polski jest to, że nadal wieś oraz niewielkie miasteczka są pełne ludzi. A w końcu nie może zbytnio dziwić, iż w małych obszarach generalnie rynek pracy jest kiepsko rozwinięty. Zatem gdyby w Polsce było więcej wielkich aglomeracji miejskich, a prowincja byłaby nieco bardziej wyludniona, pewnie powstawałyby nowe miejsca pracy. Przecież Wrocław albo Trójmiasto nie narzekają na aż tak wysokie bezrobocie. Naturalnie to nieco kontrowersyjna teza, ale fakty są takie, iż bardzo często prowincja jest mocno zapóźniona w rozwoju. Trzeba jeszcze nadmienić, że jeżeli jesteśmy relatywnie biednym społeczeństwem, to sektor usług nie może błyskawicznie się rozwijać.

https://anonserek.pl/anonse/wysoka-dziwka-chetna-na-sex-spotkania-chojna.php

Artykuły: